یکی ببند ۲تا ثبت کن!

✅ جشنواره شگفت‌انگیز صداقت ثبت چی هست؟

این جشنواره مثل جشنواره‌های دیگه‌ی «صداقت ثبت» برای موكلان جذابیت خاصی داره چون شما هزینه ثبت یک برند رو پرداخت می‌کنید ولی ما یه برند اضافه‌تر براتون ثبت می‌کنیم.

🔴 حالا چرا شگفت انگیز…

فرایند ثبت برند یه فرایند زمان‌بره که شامل ثبت سامانه برند، تخصیص وکیل جهت پیگیری در اداره ثبت مالکیت معنوی و نهایتاً اخذ گواهی تقاضا که همون موافقت اداره مالکیت معنوی مبنی بر ثبت برند هست که برای هر برند باید تمامی این مراحل بصورت جداگونه انجام بشه و حالا ما برای جلب رضایت موكلامون و یا دوستانی که می‌خوان با هزینه کمتری برندشون رو ثبت کنن، این پیشنهاد ویژه رو در نظر گرفتیم.

🔴 حتماً از خودتون می‌پرسین که ثبت برند اضافه به چه دردمون می‌خوره!

ما چند تا دلیل براتون میاریم که قانع بشین ثبت دو تا برند چقدر به نفع شماست.
۱. به علت کثرت ثبت نام تجاری در اداره مالکیت معنوی، امکان ثبت برند از اسامی انتخابی معمولاً ۵۰% هست. یعنی امکان اینکه از هر دو برند، یکیش ثبت بشه خیلی بالاتره تا یه اسم برند برای ثبت ارائه بدین. پس با این طرح احتمال موفقیت در ثبت برندتون دو برابر میشه.
۲. با انتخاب درست اسم، می‌تونین حتی دو تا برندتون رو هم ثبت کنین که این کار در اکثر تولیدی‌ها مرسوم هست. چرا که بعضی وقتا سیاست فروش محصول ایجاب می‌کنه که شما از دو تا برند در کسب و کارتون استفاده کنین تا اگر محبوبیت یکی از برندها دچار مشکل شد، بتونین با برند دیگه‌تون فعالیتتون رو ادامه بدین.

برای کسب اطلاعات بیشتر با سرخط 02188889346 در ارتباط باشید.

این مقاله چطور بود؟
[: 1 میانگین: 5]